O studio

Pomarańska Studio

Twoja bezpieczna przystań. 

Kameralna i intymna przestrzeń sprzyjająca Twojej regeneracji i uzdrawianiu. Może pomieścić maksymalnie 12 osób. Schowana w zieleni i ciszy na bemowskim osiedlu. Samo przebywanie w Studio przynosi ukojenie i wytchnienie. A na zajęciach jogi kundalini i podczas sesji indywidualnych wydarza się wszystko, co najlepsze dla Twojego wzrostu i odnowy.

Pomarańska Studio jest spełnieniem moich marzeń, ale też ścieżką którą podążam. Wymarzyłam je sobie wiele lat temu. To miejsce, w którym mogę dzielić się swoim doświadczeniem, obdarowywać innych tym, czego potrzebują: wspierać w odbudowie siły, pokazywać nowe możliwości i perspektywy, nauczyć kontaktu ze swoimi marzeniami i budowania wiary we własną sprawczość.

Unikalne doświadczenie

Wierzę, że Joga Kundalini jest drogą do pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego życia. Wierzę, że panowanie nad swoim ciałem pomaga panować nad swoim życiem. Jestem przekonana, że wraz z praktyką jogi pojawia się potrzeba sięgnięcia głębiej, co umożliwia praca indywidualna w Studio.

Joga Kundalini

Kundalini joga przywraca równowagę systemu hormonalnego, oczyszcza krew, zwiększa pojemność płuc, wzmacnia układ odpornościowy, silnie wpływa na centralny układ nerwowy, neutralizuje stres i jego skutki. Wprowadza równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duszą.

Sesje Indywidualne

W czasie spotkania indywidualnego rozpoznaję, jakie metody i techniki będą działały z najlepszym skutkiem dla twojego najwyższego dobra. Terapia czaszkowo-kryzowa, sesja oddechowa, praca z celem, zarządzanie umysłem, praca z rodem to tylko kilka z oferowanych przeze mnie metod doprowadzających cię do własnej mocy.

Wyposażenie Studia Pomarańska

Bezpieczna
przystań.
Dla
każdego.

Faq

Najczęstsze pytania o zajęcia jogi kundalini

Posiłek powinno się jeść nie krócej niż 2-3 godziny przed zajęciami, gdyż w procesie trawienia wykorzystywana jest przez organizm energia i krew , które powinny być dostępne w odpowiedniej ilości w czasie praktyki jogi. Dopuszczalna jest lekka przekąska, tak, żeby za bardzo nie obciążać ciała. Wykonywanie niektórych asan np. stanie na barkach czy pozycja pługa może powodować dyskomfort.

Stopy posiadają zakończenia nerwów, które dochodzą do wszystkich części ciała i są głównym obszarem wymiany prany pomiędzy człowiekiem, energią słońca i energią ziemi. Bose stopy maksymalizują ten przepływ energii oraz pomagają oczyszczać się i rewitalizować.

Dobrze jest kłaść się wcześnie spać, w ciągu dnia pić dużo wody, by ciało mogło samo oczyszczać się przez pot i mocz. Dodatkowo warto pić herbatkę jogiczną i inne herbaty oczyszczające. Warto rano rozpoczynać dzień zimnym prysznicem, by poprawić krążenie i procesy oczyszczania skóry. Od czasu do czasu należy też podjąć dietę oczyszczającą.

W kundalini jodze nie praktykujemy stania na głowie, gdyż może być ono niebezpieczne dla wrażliwej struktury karku i może spowodować trwałe zniszczenia, których możecie nie być świadomi. Dodatkowo stanie na głowie nie jest zalecane w licznych stanach klinicznych: problemach z kręgosłupem, szyją i barkami, wysokim i niskim ciśnieniem krwi, chorobach oczu, chorobach uszu, niedrożności nosa, infekcjach zębów. Zamiast niego stosujemy stanie na barkach, które daje podobne korzyści co stanie na głowie, lecz bez tamtego ryzyka. Stania na barkach nie praktykujemy w podczas menstruacji czy ciąży.

Robi się to po to, żeby wzmocnić swoje pole elektromagnetyczne.

To może być część naturalnego procesu oczyszczania, pobudzanego przez praktykowanie jogi. Toksyny, które były zmagazynowane w mięśniach są uwalniane do krwi tak, iż mogą być następnie wydalone przez nerki, płuca, jelita i skórę. Zanim jednak te odpady opuszczą ciało, mogą one tymczasowo lekko zatruwać krew u ludzi, którzy są zasiedziali w swych nawykach. Ból głowy po zajęciach może być normalnym objawem tego podwyższonego poziomu toksyn we krwi. Może być także spowodowany niedoborem wody. Najlepiej jest pić dużo wody tak, by ciało mogło bardziej wydajnie oczyszczać się samo. Stopniowo wraz z praktykowaniem jogi zaczyna się samoistnie jeść mniej toksyczne pokarmy.

Często takie samopoczucie wynika z niezrozumienia, czym jest mantra, jak działa ? Niewiedza związana z brakiem informacji na temat uniwersalnych technik i narzędzi duchowych, przeważających w wielu kulturach nie powinna przeważyć nad zrozumieniem, jakie wymierne korzyści i dobrodziejstwa może przynieść stosowanie tych technik. Nawet w tradycji judeo-chrześcijańskiej istnieje wiele mantr, choć mogą one nie być rozpoznawane jako takie np.; Amen ( pochodzące od sanskryckiej mantry OM ), Alleluja i Kyrie Eleison. Co możesz zrobić ? Zawsze możesz sprawdzić, jak to działa . Po kilku minutach mantrowania nie ma już uczucia np. zakłopotania, niezrozumienia, wątpliwości itd.

Skurcz jest odpowiedzią organizmu na nie używane partie ścięgien , mięśni, które pod wpływem praktyki jogi zaczynają naturalnie pracować. Możesz je rozmasować, rozciągnąć i rozluźnić za pomocą swobodnie skierowanego oddechu w to miejsce.

To zależy , jaki chcesz uzyskać efekt i na czym ci zależy. Im częstsza praktyka tym silniejszy, efektywniejszy skutek, który przeniesie się na twoje życie i życie twoich bliskich.

Ty decydujesz, jak długo możesz być w danej pozycji, uczysz się tu kontaktu z własnym ciałem i rozumienia go. Jeśli więc coś sprawia Ci ból to ważny sygnał, nie należy go ignorować, można wyjść z pozycji i spokojnie odpocząć, a po sesji jogi porozmawiać o tym z nauczycielem. Możesz dowiedzieć się czegoś ważnego o sobie, jeśli tylko masz na to ochotę.

Joga kundalini doprowadzi Cię do WOLNOŚCI, uwolni cały twój potencjał, naturalną Moc, więc odpowiedz sobie sam, czy jest niebezpieczna .