Prawdziwe historie. Prawdziwe uzdrowienia.

4.5/5

Mówi się, że jak uczeń jest gotowy to znajdzie się nauczyciel. Luiza jest właśnie takim właściwym,
duchowym przewodnikiem. Pomogła mi przepracować swoje traumy, bardziej zrozumieć siebie. W swoim wewnętrznym procesie „zrozumienia” jestem od lat. Borykałem się z alkoholizmem, stanami depresyjnymi, prokrastynacją, niskim poczuciem własnej wartości itd. Kilka sesji indywidualnych z Luizą plus zajęcia jogi kundalini w ciągu krótkiego czasu przyniosły większy efekt niż rok pracy  z psychologiem. Praca z energią pozwala podnieść swoją „wibrację”, lepiej zrozumieć siebie i zmienić swoje postrzeganie. Inaczej patrzę na świat, ludzi. Jestem spokojny, bardziej stabilny emocjonalnie, bardziej pewny siebie. Rozwijam się duchowo i widzę sens we wszystkim co życie stawia na mojej drodze. Żyjemy Tutaj w jakimś konkretnym celu. Każdy z nas ma doświadczyć i przepracować konkretne emocje, uczucia – rozwinąć swoją duszę.

 

Nieważne na jakim etapie przygody Jesteś. Czy dopiero zaczynasz, czy utknąłeś/aś w jakimś schemacie – gorąco polecam pracę z Luizą.

4.5/5

Z całego serca polecam sesje indywidualne u Luizy. Są one zarówno lekarstwem dla ciała jak i dla duszy – bo to właśnie od tego zaczynają się nasze cielesne niedomagania.
Rozpoczęłam sesje, gdyż mieliśmy trudności z zajściem w ciążę. Praca z Luizą była urozmaicona, krok po kroku dostawałam się do swojego wnętrza, nauczyłam się kontaktować z własnym ciałem i słuchać jego potrzeb. Prócz pojawienia się w końcu naszego wymarzonego dziecka, sesje  nauczyły mnie mnóstwa innych rzeczy, m.in. pracy z ciałem, stawiania granic, dbania o swój wewnętrzny świat. W moim życiu zaczęły się dziać cuda.  Jestem wdzięczna za to, że znalazłam Luizę i mogłam korzystać z jej usług. Bardzo
za to dziękuję!

4.5/5

Trafiłam do Luizy (z polecenia osoby, której kiedyś bardzo pomogła) kiedy znalazłam się w najcięższym momencie swojego życia. Wydawało mi się, że nikt i nic nie może mi już pomóc, skoro sama nie jestem w stanie wyprowadzić się z beznadziejnego stanu. Już po pierwszej sesji poczułam ogromną ulgę. Spotykamy się od 2 miesięcy, a ja mogę śmiało powiedzieć, że nigdy nie czułam się tak dobrze sama ze sobą. Moje traumy i lęki zostały przepracowane, a gdy tylko pojawia się coś nowego jest szybko wychwycone i  “wyleczone”. Minęła nieuzasadniona wybuchowość, brak sił do życia i uporczywe myśli. Luiza to prawdziwa specjalistka, świetnie przygotowana do tego co robi. Między sesjami nie pozostawia pacjentów samym sobie, ponieważ daje odpowiednie narzędzia do pracy nad sobą, które wykonywane rzetelnie i regularnie wzmacniają efekty terapii. Zawsze obawiałam się standardowej terapii ze względu na jej standardowy schemat, jakim zazwyczaj jest po prostu rozmowa, co nie dawało mi satysfakcjonujących efektów. Nigdy też nie czułam się przy żadnym terapeucie tak swobodnie. Już od samego wejścia panuje atmosfera otwarcia, zaopiekowania i totalnego zrozumienia. Proces terapeutyczny nastawiony jest na konkretne działania, a nie tylko rozmowę i zawsze jest doprowadzony do końca. Sesje indywidualne z Luizą to prawdziwa inwestycja w siebie, która szybko zaowocuje. Serdecznie polecam!

4.5/5

Sesje u Luizy są magiczne – atmosfera i podejście do problemu bardzo holistyczne. Wywiad odbywa się w atmosferze pełnej zrozumienia i zaufania. Używane metody dają poczucie mocy i sprawczości – krok po kroku Luiza daje narzędzia, jak radzić sobie z problemami, które nas dotykają. Podczas zajęć odczuwa się już moc, która daje siłę na dalsze działania. Luiza oferuje wachlarz rozwiązań w zależności od problemu, z którym się zmagamy. Bardzo polecam ten rodzaj sesji, jeśli chcesz znaleźć źródło swojej traumy i poznać narzędzia, które pozwolą ci cieszyć się wolnością! 

4.1/5

Polecam każdemu, kto boryka się z traumą po stracie kogoś bliskiego.
Mnie sesje z Luizą pomogły odzyskać chęć do życia, pokonać głęboką depresję po stracie syna.
Jeśli borykasz się z problemami wynikającymi z trudnego dzieciństwa, niską samooceną, nie umiesz odmawiać, jesteś przez innych wykorzystywany, nie układa Ci się w związku, wiem na pewno, że u Luizy uzyskasz pomoc.

4.7/5

Życie to ciągłe doświadczanie…
Doświadczałam zagubienia, lęku, strachu przed nowym, niechęci do inności i sprzeciwu wobec tego, co wychodziło poza mój schemat. Joga Kundalini mnie zatrzymała. Sprawiła że spojrzałam na siebie i w głąb siebie. To był mój cud. Bywa też ciężko, ale już mam totalną pewność, że wszystko czego potrzebuję jest już we mnie i muszę tylko – i aż – do tego dotrzeć.
Potrzebowałam tylko pozwolić sobie, by Luiza wsparła mnie w tej drodze do siebie. Każdy ma swój czas.

Czy to już Twój czas?

Ola
4.5/5

Na zajęcia z jogi kundalini przyszłam do Luizy kilka lat temu, kiedy w wyniku kryzysu w pracy potrzebowałam wyciszenia i redukcji stresu. Brałam udział w zajęciach jogi, medytacjach, relaksacjach. Czułam się coraz lepiej, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Rok temu znów dopadł mnie głęboki kryzys, byłam w bardzo złej formie zdrowotnej i psychicznej, spowodowanej moimi problemami zdrowotnymi i przewlekłym bólem.

Zaczęłam spotykać się z Luizą indywidualnie, nie byłam gotowa dołączyć do grupy. Po ponad roku pracy z Luizą moje podejście do życia zupełnie się zmieniło. Zaakceptowałam to, że nie mam nad wszystkim kontroli, pozwalam się prowadzić intuicji, poznałam wiele swoich traum i udało mi się zrozumieć co spowodowały w moim
życiu. Ze spokojem podejmuję decyzje i akceptuję życie takim, jakie jest. Luiza pomogła mi dorosnąć. Dziękuję.

4.5/5

Praca z Luizą na początku była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Intensywne odczucia w ciele i uwalnianie nierozpoznanych dotąd emocji, były dla mnie nowością. Te procesy zadziały się dzięki temu, że Luiza tworzy atmosferę, w której czuję się bezpieczna i
zaopiekowana. Mam do niej zaufanie i jestem przekonana, że prowadzi mnie tak, żeby rezultat naszej pracy był dla mnie jak najlepszy.

Z perspektywy czasu widzę, jak działanie Luizy (przy wykorzystaniu bardzo różnych metod :)) pomogło mi spojrzeć na siebie i otoczenie w zupełnie świeży sposób. 
Luiza jest dla mnie osobą, której mogę pokazać się “naprawdę” – wiem, że zawsze zostanę
wysłuchana i nigdy nie jestem oceniona.

4/5

Spotkania indywidualne z Luizą okazały się być momentem przełomowym, który spowodował bardzo duże zmiany w moim życiu wewnętrznym, a przez to też i  zewnętrznym. Luiza pomogła mi poczuć siebie, nie uciekać. Przeprowadziła mnie przez
uczucia i emocje, od których latami uciekałam, gdyż przeżywanie ich było zbyt bolesne.
Znacząca część lęków odeszła lub straciła swoją moc. I przyszła dawno nieobecna radość, zadowolenie z życia, nadal trwający rozwój. Wszystko to w akceptującej, serdecznej atmosferze, studio Luizy to bezpieczna przystań.

4.5/5

Droga Luizo!  
Dziękuję, że pokazałaś mi, co w życiu jest ważne. Dla mnie to harmonia, pogodzenie się z pewnymi sytuacjami, a czasem wybaczenie. Dziękuję, że nauczyłaś mnie
wyciszenia samej siebie, kiedy życie daje w kość. Pokazałaś narzędzia, które w prosty sposób dają mi ochronę kiedy czuję, że jest źle. Dziękuję za uświadomienie, że nie ma w życiu przypadków, a to co się dzieje wokół nas, to kogo poznajemy jest częścią drogi jaką wszechświat dla nas przewidział. Pokazałaś mi, jak czytać te znaki. Dzięki Tobie zrozumiałam, że dla mnie samej ja jestem najważniejsza. Sprawiłaś, że zaczęłam się tak
zwyczajnie po ludzku lubić.  Dzięki naszej terapii, nauczyłam się kreować swoją rzeczywistość, dostrzegać więcej niż do tej pory. Nauczyłaś mnie otwierać się na miłość, szczęście i obfitość.  Pomogłaś w zrozumieniu, że traumy rodowe czy tego chcemy czy nie towarzyszą nam. Warto to zrozumieć, warto to przepracować. I choć były bardzo trudne momenty, czułam się bezpieczna przy Tobie. Zaufałam Ci i bardzo jestem za to wdzięczna losowi.
Dziękuję za Twoją mądrość życiową, doświadczenie, dyskrecję, umiejętność słuchania, uświadamianie i prowadzenia bezpiecznie za rękę, kiedy przechodzi się przez trudny i bolesny proces. 
Było warto. Dziękuję!

3/5

W przełomowym dla mnie momencie w życiu czułam ogromny stres i niepokój. Miałam problemy ze snem. Cały czas natarczywie wracały obrazki z przeszłości i nie mogłam sobie z tym poradzić. To z kolei miało ogromny wpływ na jakość życia zawodowego i prywatnego. Bardzo chciałam sobie pomóc, ale nie wiedziałam jak. Przeczytałam dużo książek o psychologii, o mindfulness… Zainteresowałam się jogą Kundalini i całe szczęście że trafiłam na studio Luizy. Już od pierwszego razu poczułam, że to właściwe miejsce. Bardzo ciepła atmosfera w studio i mega pozytywna energia Luizy pozwalały się czuć komfortowo podczas zajęć. Po każdej sesji czułam lekkość w duszy, ciele i w głowie, ciężkie myśli i trwoga odchodziły, pojawiało się poczucie szczęścia. 
Po pewnym czasie zajęć z jogi,
czułam, że potrzebuję więcej. 
Zaczęłam sesje terapeutyczne – Luiza potrafi wyczuć sedno problemu. Jest pierwszą osobą przed którą otworzyłam się całkowicie.
Po sesjach z Luizą: zaczęłam rozumieć swoje emocje, pozbyłam się starych szablonów, nauczyłam się bardziej słuchać siebie, odpuściłam pewne sytuacje i ludzi i wiem że to, co najważniejsze jest ze mną, uwierzyłam w siebie i mam więcej motywacji do nowych działań. Zmiany na poziomie
wewnętrznym nieodmiennie przynoszą zmiany w świecie zewnętrznym. I zaczynam to odczuwać. Kontynuuję terapię w połączeniu z zajęciami jogi Kundalini i wiem, że jestem na dobrej drodze. Na drodze szczęścia.
Polecam praktyki z Luizą wszystkim tym, którzy patrzą głębiej i szukają swojej
drogi! Naprawdę warto!

4.5/5

Droga Luizo,
Spotkałam Cię, gdy w moim życiu nie było już sensu. Otaczała mnie pustka, samotność, bezsenność i kompletna niemoc.
Siedem miesięcy po naszym spotkaniu wiem, że uratowałaś mi życie. Dzięki Tobie zmienił
się cały mój świat. Wyszłam z ciemności, która mnie otaczała i stałam się nowym człowiekiem pełnym światła i miłości.
Praca z Tobą sprawiła, że odnalazłam swoją kobiecość i wartość, stałam się silna i stabilna, wolna od wielu ograniczeń…. Witam każdy dzień z wdzięcznością. Jestem szczęśliwa i pełna akceptacji dla wszystkiego, co mnie otacza.
Zmiany, które we mnie zaszły są wynikiem holistycznej opieki, którą otoczyłaś mnie we
współpracy z Kubą. Jednoczesna praca nad umysłem i ciałem pozwoliła mi się pozbyć bólu psychicznego i fizycznego.
Sesje indywidualne z Tobą leczą duszę. Każda z nich jest fascynującą podróżą do mnie, w której dostaję od Ciebie masę energii, miłości i piękna. Lecznicze masaże Kuby uzdrawiają mnie fizycznie, budują świadomość, jak bardzo umysł i ciało są ze sobą połączone i potrzebują harmonii.
I jeszcze cudowne praktyki Jogi Kundalini, na które przeznaczam cały swój wolny czas, są codziennym zbawieniem dla ciała i duszy. Z każdych zajęć wychodzę silniejsza, piękniejsza, pełna miłości, wiary i spokoju.
Dziękuję, że jesteście. Dziękuję, że Was spotkałam.
Bardzo się cieszę na wszystko co jeszcze przed nami 🙂