Regulamin zajęć

Pomarańska Studio to bezpieczna, kojąca przystań dla osób je odwiedzających, dlatego bardzo ważne dla mnie jest utrzymywanie tego poczucia bezpieczeństwa i energetycznej czystości. Pomaga w tym kilka zasad, które wszyscy szanujemy. 

Proszę, nie spóźniaj się

Wiem, wiem….różnie z tym bywa. Ale uwierz mi, że ta reguła przyniesie ci samo dobro. Od niej zacznij, podejmując decyzję o praktyce jogi. Inaczej będziesz się czuć, kiedy przyjdziesz i rozłożysz się w swoim miejscu na macie i w spokoju poleżysz chwilę w utulających dźwiękach kojących mantr a inaczej gdy wpadniesz w ostatniej chwili albo już po rozpoczęciu zajęć i będziesz mieć wyrzuty sumienia, że przeszkadzasz innym. To fajny moment na dopieszczenie siebie i zarezerwowanie sobie tyle czasu, by samo wyjście na jogę stało się czymś innym niż pozostałe aktywności.

Proszę, nie używaj perfum na zajęciach

Praktyka jogi kundalini to silna metoda, która uwrażliwia wszystkie twoje zmysły. Nawet najpiękniejszy zapach perfum może przeszkadzać innej osobie a moim celem jest stworzenie takich warunków, by każdy czuł się tutaj dobrze i by nic nie zaburzało pełnej naturalności. Bo joga kundalini to powrót do twojego prawdziwego, dziewiczego stanu. A perfumy tego ci nie zapewnią.

Proszę, nie przejmuj się, że nie dasz rady

Chcę ci powiedzieć, że zapraszam cię do mojego studia bez względu na to w jakiej jesteś teraz kondycji. Po prostu wiem, że joga będzie ci służyć. Zawsze zalecam praktykę w zgodzie ze sobą i w takim tempie w jakim twój organizm może to przyjąć. To nie są wyścigi sportowe. Tutaj kierujemy się zupełnie inną filozofią. Ciało zacznie z tobą współpracować, jeśli mu tylko na to pozwolisz. DASZ RADĘ. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości , porozmawiaj ze mną

Pamiętaj proszę, że robisz to dla siebie

Twoje ciało może krzyczy do ciebie już od dawna. Często tak jest, więc zaopiekuj się w końcu sobą. Celebruj praktykę jogi i pobyt w moim studio. Poczujesz korzyści, odnajdziesz siebie i zmieni się twój stan. Z intencją, że robisz to dla siebie – przyspieszysz i wzmocnisz swoją pozytywną zmianę.