Joga Kundalini

Kundalini Joga wprowadza równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Mocno poszerza świadomość, rozbudza potencjał twórczy i mentalny, stymuluje organizm do samouzdrawiania i silnego oczyszczania

Kundalini Joga

Kundalini joga przywraca na poziomie fizycznym równowagę systemu hormonalnego, oczyszcza krew, zwiększa pojemność płuc, wzmacnia układ odpornościowy, silnie wpływa na centralny układ nerwowy, neutralizuje stres i jego skutki. Wprowadza równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duszą.

Bardzo silnie rozwija intuicję. To technika duchowa, która jest pełna mocy i powoduje zmiany. To praktyczna metoda, która przynosi efekty w postaci zmian przyciągających sukces, spełnienie i doskonałość w życiu. Mniej odwagę, daj sobie szansę a zobaczysz, jak zmieni się Twoje życie.

Zajęcia Kundalini Jogi składają się z zestawu asan- zwanych Kriją (dobranych pod kątem osiągnięcia odpowiedniego efektu, gdzie oddech odgrywa znaczącą rolę), mantr, relaksu oraz medytacji.

Kiedy możesz potrzebować Jogi Kundalini

Emocje

Potrzebujesz sposobu, aby uspokoić swoje emocjonalne stany. Chcesz przywrócić harmonię i balans.

Wewnętrzny (s)pokój

Chcesz wewnętrznego spokoju, który wynika ze świadomości, że twoje życie nie jest poza twoją kontrolą.

Wewnętrzna mądrość

Chcesz praktyki, która doprowadzi cię do wysokiej świadomości twojego wewnętrznego ja, do mądrości serca.

Zajęcia Jogi Kundalini

W ramach regularnych zajęć (objętych karnetami) oferuję wzbogacone sesje:

z olejkami
Olejki naturalne, odpowiednio dobrane dla każdego, w połączeniu z magią jogi kundalini to uczta, dla ciała, umysłu i ducha.

z gongami
Sesja jogi kundalini z przedłużoną relaksacją z dźwiękiem gongów. Prawie pół
godziny delektujesz się cudowną wibracją tych mistycznych instrumentów.

z przedłużonym, kojącym relaksem
Joga jest trochę krótsza niż zwykle za to dłużej odpoczywasz utulona kocykiem i wsłuchujesz się w
kojące dźwięki mantr, instrumentów, mis i gongów.

Korzyści Jogi Kundalini

O Kundalini

Kundalini jest potencjałem twórczym istoty ludzkiej. To cała energia Kosmosu w każdej osobie i poza tą osobą. To jest energia świadomości. Bez nieustannego przepływu tej energii nie moglibyśmy żyć. Przy wielkim przepływie tej energii nasz umysł zaczyna płynąć i budzić się. Przestajemy żyć w wyimaginowanych rzeczywistościach i stajemy się bardzo obowiązkowi w zadaniach i radościach życia. Zaczynamy korzystać z szóstego zmysłu, świadomej przytomności i wrodzonych zdolności. Nasz wewnętrzny radar zostaje obudzony.