Czy świadomie zarządzasz swoją energią?

Pozwól, że Ci wyjaśnię, w jaki sposób jesteś najsilniejszą wieżą transmisyjną we Wszechświecie. Mówiąc najprościej, wszelka energia wibruje z określoną częstotliwością. Będąc energią, Ty także wibrujesz z określoną częstotliwością a w każdym momencie jest ona określana przez to, co myślisz i czujesz. Wszystko, czego pragniesz, składa się z energii i też wibruje. Wszystko jest energią. Tu dochodzimy do czynnika ,,zachwytu”.

Kiedy myślisz o tym, czego chcesz i emitujesz tą częstotliwość, sprawiasz, że energia Twojego pragnienia wibruje na tej właśnie częstotliwości i sam przyciągasz do siebie przedmiot swojego pragnienia ! Kiedy koncentrujesz się na tym, czego chcesz, zmieniasz wibrację atomów tej rzeczy i sprawiasz, że wibruje ona ku tobie. Jesteś najpotężniejszą wieżą transmisyjną we Wszechświecie, ponieważ jest Ci dana moc koncentracji Twej energii poprzez myśli i zmiany wibracji tego, na czym się koncentrujesz a w rezultacie to coś jest do Ciebie przyciągane, jak magnes.

Opracowanie na podstawie: The Secret- Rhonda Byrne.

Czy świadomie zarządzasz własną energią?

Wszechświat zawiera niewiarygodną ilość energii, która tylko czeka na to, byśmy ją uformowali !
Świadome wzięcie w tym udziału zależy tylko od nas. W twoim świecie może działać tylko to, co działa w tobie ! Naszym zadaniem jest oczyścić się wewnętrznie, umysłowo i duchowo, by skończyć z działaniem negatywnej energii na naszą duszę.

Przy pomocy określonych technik jogi kundalini możemy zaktywizować nasz prawdziwy potencjał, przytłumiony i schowany głęboko. Wiele osób cierpi lękając się utraty uznania i miłości. Zawsze jest to oznaką słabości i braku energii. Przy czym nosimy w sobie miłość i moc samouzdrawiania. Możemy otrzymać tylko tyle miłości z naszego otoczenia, ile sami gotowi jesteśmy dawać.

Przez zastosowanie określonych ćwiczeń zyskamy nowe uczucie do własnego ciała , do naszej własnej siły życia. Potem  uczymy się świadomie wzmacniać i regulować tę energię. Trzeci stopień to świadome zastosowanie właśnie uzyskanej energii. Po pierwsze, powinniśmy uzdrowić nasze ciało. Po drugie, powinniśmy uporządkować nasze otoczenie.

Zaprzyjaźnijcie się z przekonaniem, że świat jest dobry ! Może istnieć wiele problemów, ale są one wyzwaniem. Przyjmijcie wyzwanie i rozwiążcie problemy. Użyjcie swojej nowej energii, by ukształtować pozytywniej swoje otoczenie. Pomóżcie innym ludziom w rozwiązaniu ich problemów. Oddajcie im trochę ze swojej mocy.

Pełny program regulacji energii

1.  wpatruj się w punkt w celu uspokojenia się
2.  głęboko i spokojnie oddychaj w celu uzyskania wewnętrznej harmonii i rozpoczęcia regeneracji
3.  1-3 minuty oddychaj oddechem ognia
4.  weź głęboki wdech, skoncentruj się na punkcie między brwiami ( trzecie oko ) i równocześnie napnij mulabhand.
5.  wstrzymaj oddech możliwie, jak najdłużej w stanie pełnej koncentracji
6.  zbierz w myślach energię i prześlij ją do odpowiedniego miejsca w ciele
7.  w razie potrzeby przeprowadź wzmocnienie energii.

Wzmocnienie energii odbywa się w następujący sposób: po tym, gdy w stanie pełnej koncentracji i napięcia zatrzymaliście powietrze, energia zebrała się w głowie. Po wszystkim wypuście całe powietrze i nie nabierajcie nowego. Zaciśnij zęby. Zaciśnij usta. Zaciśnij pięści. Utrzymuj napięcie i nie oddychaj do momentu, kiedy naprawdę nie dasz rady dalej. Prowadzi to do intensywnego oczyszczania pęcherzyków płucnych i optymalnego rozdzielenia energii w całym ciele. Optymalizuje się wewnętrzna równowaga.

Opracowano na podstawie- D.Harald Alke- Stopnie pranajamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *