Terapia duchowa

Terapia duchowa to tak naprawdę DROGA DO SIEBIE. Bez prawdziwego poznania siebie nie do końca świadomie zarządzasz swoim życiem. Kontrolę nad nim przejmują nieświadome potrzeby, impulsy i instynkty. A ty cały czas możesz nie rozumieć dlaczego tak jest ? Dlaczego ciągle borykasz się z tymi samymi tematami, które wciąż powracają, jak nieznośny bumerang. Dzięki terapii duchowej odzyskasz w sobie to, co ci służy, co cię wzmacnia, co w sposób naturalny cię buduje. Naprawdę się opłaca.

Uwalnianie lęków

Nie musisz z nimi żyć. Nie musisz udawać, że ich nie ma. Możesz natomiast  pozwolić sobie  zauważyć je, zaakceptować i  w końcu za pomocą delikatnych technik uzdrawiających możesz  pozwolić im odejść.
Decyzja należy do Ciebie.

Odpowiedz tylko sobie na pytanie, czy nadal chcesz się z nimi zmagać ? Bo tak naprawdę – po co ci one?
Masz prawo żyć szczęśliwie, cierpienie jest urojeniem twojego umysłu. I dopóki tego nie zrozumiesz, ciągle będziesz powtarzał(a) te same historie, niezmiennie.

To, co się wypiera do podświadomości i udaje się, że tego nie ma , będzie i tak domagało się uwagi i dawało o sobie znać w najmniej odpowiednich chwilach.
Jeżeli chcesz wejść na ścieżkę odpowiedzialnego, spełnionego życia, nie da się inaczej – trzeba  pozbyć się balastu, który Ci uniemożliwia cieszyć się życiem w pełni. To nie boli, a przynosi niewiarygodną ulgę.
Efektem jest nowa jakość, nowe satysfakcjonujące relacje, nowe wyzwania , ale pozbawione ciężkości.

Masz wybór – możesz świadomie to spróbować zintegrować lub pozwolić, by dokuczało Ci do końca życia. Samo nie zniknie, o nie.

Pomogę Ci odszukać to, co Cię przytłacza i nie daje spokoju – a potem razem to uwolnimy. Byś dalej płynął(ęła)  przez życie lekko a nawet, jak trafisz na przeszkodę byś umiał(a) skorzystać z własnej mocy i nie robił(a) kroków do tyłu.
Nie zapominaj o sobie, zrób coś dla siebie, zacznij dzierżyć ster, wszystko jest w twoich rękach.
Nie wierz, że nie masz wpływu na swój los. Masz i to ogromny. Szkoda życia – jest tak piękne.

Afirmacje

 

Dzięki afirmacjom zaczęły się dziać w moim życiu cuda. Odpowiednio dobrze dobrane (dzięki pracy z podświadomością) działają z precyzją.

Z wieloletniego doświadczenia wiem, że należy je dobierać indywidualnie, najpierw docierając głęboko do samego sedna, badając przyczynę a wtedy efekt jest zadziwiający.

Ja polecam również odpowiednią  technikę oddechową, co bardzo przyspiesza działanie afirmacji.
Jeśli skupiasz na czymś swoją uwagę to dajesz sygnał swojej podświadomości, że to dla ciebie ważne. Tak więc, możesz jej podać nowy „program” na życie, zgodnie z którym chcesz, żeby się ono realizowało. A jeśli do tego dodasz głębokie przekonanie i głęboką wiarę to nie ma możliwości, żeby afirmacja nie zadziałała.
To jest, jak taka piękna  modlitwa z samym sobą.
Z całego serca polecam.

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu –  zapraszam na  sesję uzdrawiającą z afirmacjami.

Transformacja i przekierowanie na zmianę, praca na poziomie energetycznym

Aby przyspieszyć pozytywną zmianę w interesującym nas kierunku warto wykonać najpierw pracę  i odblokować pewne stare schematy i wesprzeć proces  na poziomie energetycznym. Taka praca jest bardzo potrzebna, bo przecież człowiek nie jest tylko ciałem, lecz ma wiele subtelnych struktur, które wymagają również uzdrowienia. Taka zmiana jest też silna, kiedy pracuje się za pomocą symboli i  przynosi ulgę, jakby nam ktoś zdjął ciężar, który nosimy w sobie. Wiele razy widziałam, jak ładnie uwalniało to stare schematy i dawało ukojenie.  Umiejętnie zastosowanie dodatkowych narzędzi pracy z podświadomością pozwala w połączeniu z techniką jogi kundalini na budowanie swojej mocy wewnętrznej i znalezienie dla siebie prawidłowych dróg w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu.

Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem

Prognozowanie astrologiczne

„Szukajcie, a znajdziecie”- ( Mateusz 7,7-8)

Lubię wiedzieć. Nie potrafię żyć  i nie zadawać pytań. Szukam i szukam, pytam i błądzę. Jaki to ma sens ? Po co tutaj jestem ?  Co mam zrobić i czy w ogóle mam coś zrobić ? Czy moja podróż tu na Ziemi  jest już  z góry ustalona  i od kogo to zależy, czy ode mnie, a może nie ? A jaka ona będzie i co mogę zrobić, żeby była, jak najpiękniejsza ?  A jak wyglądają podróże innych, czy są równie ciekawe, trudne, łatwe i co z nich wynika ? A co było przedtem, a co będzie potem ?

Tak już jest ze mną, że zawsze te pytania mnie nurtowały  i od kiedy tylko pamiętam szukałam na nie odpowiedzi.
Astrologia pasjonowała mnie od zawsze. Pochłaniałam wszystkie książki, jakie potrafiłam zdobyć, będąc nastolatką. I marzyłam o tym, żeby nauczyć się jej w sposób profesjonalny.  Zadanie to nie było łatwe, ale sprawiało  mi dużo radości i pozwoliło zrozumieć to i owo, a właściwie pozwoliło uzyskać spokój wewnętrzny,  bardziej poznać siebie i otaczający mnie świat.  Obrona pracy dyplomowej u prof.  Donki Madej była momentem przełomowym.

Astrologia to piękna wiedza, wymagająca dużego zapału i nakładu pracy , ogromnej systematyczności i szerokich horyzontów, ale  przynosząca  wiele zrozumienia dla mądrości  Wszechświata i jego odwiecznych praw i zasad.
Ufam, że będę zawsze wiedziała, jak z niej korzystać, aby była natchnieniem i  kierunkowskazem dla mnie i innych poszukujących.

Horoskop to mapa umysłu. Dzięki niej możesz rozszyfrować siebie.  A to już dużo.  Jeśli będziesz mieć świadomość motywacji i podłoża własnych zachowań, ich uwarunkowań – zrobisz pierwszy krok w stronę głębokiego zrozumienia przyczyn dla których twoje życie wygląda tak, jak wygląda. Nie może Ci się zdarzyć nic, czego nie ma w twoim umyśle. Kwestia zmiany tego to już inny temat i inna praca, ale często jest ona konieczna. Niektórzy muszą popracować nad związkami,  wyzwaniem dla innych są sprawy zawodowe a jeszcze dla innych tematy rodzinne czy sprawy finansowe.  Właściwie zbiór możliwości jest nieograniczony. Tak, jak nieograniczony jest umysł ludzki w tworzeniu różnych scenariuszy.

Znajomość horoskopu natalnego ( urodzeniowego) uświadomi Ci  twoje potencjały,  silne strony,  ale również pokarze słabe punkty w charakterze, które będą rzutować na życie i jego przebieg.

Nieznajomość tego wszystkiego jest ucieczką przed prawdą. A to nie jest żadne rozwiązanie.  Ale oczywiście każdy ma wolny wybór.

Jeżeli chcesz coś zrozumieć, pomóc sobie, wzmocnić się i wejść na drogę konstruktywnego tworzenia własnego życia ze znajomością własnej mapy ŻYCIA – zapraszam na sesję, na której otworzysz drzwi do swojej duszy, poznasz swoje ego, dowiesz się, jakie są twoje prawdziwe cele, na jakim etapie swojej podróży znajdujesz  się, czego możesz się spodziewać w przyszłości, jakich wyzwań,  jakich możliwości, czy to będzie dla ciebie łatwe, czy będzie wymagało większego skupienia i nakładu pracy.

WIEDZA zawsze daje siłę a mądre nią zarządzanie pozwala często wybrnąć nawet z najtrudniejszej sytuacji.
Moja oferta jest skierowana do osób, które rozumieją już, że podstawowym punktem wyjścia i wręcz niezbędnym jest wzięcie odpowiedzialności za własne życie  a nie zrzucanie jej na innych, Świat czy Pana Boga

„Człowiek nie znający swego horoskopu jest jak kapitan statku, który  wyrzuca za burtę mapy i woła: „Boże, prowadź”

Leszek Szuman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *