Wymiar uwolnionej świadomości

Zapraszamy na cykl warsztatów, które będą odbywać się raz w miesiącu.

Program warsztatów cyklicznych jest tak ułożony, że nie można dołączyć w trakcie, konieczne jest świadome przejście przez cały program.

Celem pierwszego cyklu ( wrześniowego ) jest przekazanie ci wiedzy na temat istoty Praświatła, pokazanie ci na czym polega różnica między drogą światła a drogą cierpienia ( snu ), skontaktowania cię ze świetlistą siłą w Tobie i otworzenie ścieżki rezonowania z Praświatłem. To będzie pierwszy etap wchodzenia na drogę serca i pokoju, która jest wynikiem uwolnionej świadomości.

Na kolejnych warsztatach będziesz poszerzać wiedzę na temat czasu przemian, Ery Wodnika i miejsca w którym jesteś wraz z całą ludzkością. Otworzysz się na integrację trzech ja – istot duchowych w Tobie. Uzyskasz wiedzę na podstawie jakich praw duchowych one działają i dowiesz się, jak świadomie kierować tymi trzema niewidocznymi, delikatnymi energiami życiowymi.

Uzyskasz wiedzę na temat podstawowych praw kosmicznych, siedmiu hermetycznych zasad i siedmiu promieni rozwoju.

Dokonasz pierwszego praktycznego zwrócenia się do swojego własnego Wyższego Ja, poznasz słowa siły i dzięki temu zacznie się wszystko zmieniać. Nawiążesz więź z Niższym Ja i poznasz swój klucz kontaktowy.

Pierwszym rytuałem, jaki przeżyjesz będzie symboliczny „powrót do domu”. Przeżyjesz też rytuał imienia i świadomie zainicjujesz ochronę swojego Niższego ja. W trakcie warsztatów włączysz również „Obserwatora”, przytomną świadomość. Dowiesz się, jak wygląda kosmiczno-energetyczna technika transformowania pożywienia i technika pozyskiwania energii i przekazywania jej do ciał subtelnych, witalizowania i wzmacniania swojego Niższego i Średniego Ja.

Na koniec nauczysz się uwalniać dawne obciążenia, wzory zachowania, obawy i ograniczenia.

Narzędzia: techniki jogi kundalini, medytacja, wizualizacja, praca na poziomie energetycznym, praca z oddechem.