om healing

Zapraszamy na te specjalne zajęcia już 17 listopada na 19.00

MATKA to jedno z najpotężniejszych słów. Słowa Miłość i Matka mają jedną z najwyższych wibracji. Ta częstotliwość jest najwyższa bez względu na to, jaka była nasza rodzona matka. Można nawet powiedzieć, że te słowa są najbliższe naszemu sercu od pierwszego do ostatniego oddechu.

Kobiecość to jedyne, co może nas uratować, ponieważ odzwierciedla przemianę serca.

Mamy dwoje rodziców: wielkiego Ducha i Matkę Ziemię, świętą Matkę i świętego Ojca.

Kochanie Matki Ziemi idzie ramię w ramię z przywróceniem równowagi pomiędzy pierwiastkiem kobiecym i męskim oraz z miłością i docenianiem cech kobiecych w mężczyznach i kobietach.

Męskości zostanie przywrócone święte i fundamentalne miejsce, kiedy ponownie nawiąże kontakt z sercem i rozpozna swoją odwieczna tęsknotę, żeby służyć i chronić kobiecość. Tacy mężczyźni będą w pełnym kontakcie ze swoimi emocjami i staną się wojownikami Miłości – silnymi, wrażliwymi i odważnymi. Nie będą odczuwali potrzeby dominowania, nie będzie nimi rządzić ego ani chęć sprawowania kontroli. Będą z przyjemnością działać w tle i pozwolą kobietom odzyskać swój głos i podzielić się swoja mądrością. Otworzą się na otrzymywanie i słuchanie, a nie tylko na mówienie i czynne działanie. To nie jest fantazja. To się musi wydarzyć na Ziemi, aby zapanowały na niej równowaga i harmonia. Tak naprawdę pierwiastek męski i kobiecy potrzebuje gruntownego uzdrowienia, jeśli mamy zaprowadzić balans na planecie.

Nie możemy mówić o uzdrowieniu tego, co kobiece, ani o powrocie kobiecości w świecie, nie mówiąc o Matce Ziemi.

Jeśli pragniemy przebudzić i uzdrowić kobiecy pierwiastek, powinniśmy najpierw odnowić relację z Matką Ziemią.

Matka Ziemia nie może odzyskać swojej boskiej, wspaniałej postaci dopóki jej własne dzieci nie uznają jej za Boską Kobiecość, za Świętą Matkę, Istotę , która ma swoją świadomość a przede wszystkim ogromną moc matczynej Miłości.

W intencji naszego uzdrowienia relacji z Matką Ziemią, pobłogosławienia jej, jako naszej Matki oraz przywrócenia pełnej Miłości relacji z nią, będą przeprowadzane raz w miesiącu grupowe sesje OM HEALING dla Matki I Ziemi i całej ludzkości.

Poświęcając swój czas tylko raz w miesiącu, możesz zasiać DOBRO wokół siebie i na planecie, którą wybrałaś (eś) za swój dom.

Pamiętaj: przynieś swój kryształ na sesję, a jeśli go nie masz, to zaopatrz się koniecznie przed praktyką.

Szczegółowe informacje i zapisy: 793 656 506
Zapraszam,

Luiza